Kremy

Kremy Lilac to bogate w związki czynne emulsje wodno -olejowe. Woda została zastąpiona ekologicznymi ekstraktami roślinnymi w celu spotęgowania właściwości danego kremu. Natomiast oleje to zimno tłoczone, nierafinowane oleje roślinne, wyselekcjonowane do danego typu cery.

W naszych kremach, w szklanych słoiczkach z ciemnego szkła zamknęliśmy  wiele substancji pochodzenia naturalnego. Stosujemy wyciągi z roślin, kwiatów i owoców, aby ich ekstrakty w jak najlepszy sposób  nawilżały, odżywiały pielęgnowały Twoja cerę.

Krem to emulsja do jej wytworzenia wykorzystujmy emulgator nowej generacji pochodzenia roślinnego. Produkowany  z naturalnych i biodegradowalnych surowców, ponadto  akceptowany przez ekologiczne jednostki certyfikujące.

Kremy zawierają minimalną ilość naturalnego konserwantu aby trafił do Was produkt bezpieczny mikrobiologicznie. Konserwant DHA BA jest akceptowany przez Eco-cert do stosowania w kosmetykach organicznych.

Po otwarciu zalecamy przechować nasze kremy w chłodnym miejscu. Najlepiej w lodowce, aby podczas całego czasu użytkowania kremu zachował unikatowe właściwości.

Produkty Lilac wykonane są    ręcznie i powstają  z naturalnych składników, dlatego poszczególne partie kosmetyków mogą się od siebie nieznacznie  różnić.  Nasze kremy nie zawieraj substancji sztucznie przedłużających trwałość, nadających odpowiednią konsystencję czy zapach .

Stawiamy na jakość, każdy z wyselekcjonowanych z składników działa pielęgnacyjnie na dany rodzaj cery.

Pamiętaj aby krem dobrze dobrać do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8