Mydła

Naturalne kosmetyki to coś więcej niż moda. To  inny wymiar życia, gdy na każdym kroku swojej  codziennej pielęgnacji myślisz o poszanowaniu przyrody i delikatności swojej skóry.

Jeśli zaczynasz dopiero swoja przygodę z naturalnymi kosmetykami LILAC może warto zacząć od mydła?

Poznaj nasze mydła rzemieślnicze wytwarzane ręcznie, metodą „na zimno”. W tradycyjny sposób przede wszystkim w zgodzie ze środowiskiem. W małych partiach, z wyselekcjonowanych naturalnych surowców pochodzenia roślinnego. Każde mydło  wykonywane  jest  według innej  receptury, i dedykowane dla różnych rodzajów skóry.

Mydła powstają poprzez zmydlanie maseł i olei, posiadaj różne właściwości, zapachy i składy.  Dojrzewają 8 tygodni, w tym czasie zmieniają się ich parametry, tracą wodę i utwardzają się. Stają się wyjątkowo pielęgnujące dla skóry. Mydła pakowane są ręcznie  w proste, kartonowe opakowania lub szklane słoiczki.

Ze względu na konsystencję, mydła naturalne możemy podzielić na sodowe i potasowe. Co do zasady mydła sodowe występują w postaci kostek, potasowe natomiast są bardziej płynne, występują w postaci pasty.

Ekskluzywna formuła naszego rzemieślniczego mydła to połączenie składników, które przynoszą korzyści dla skóry. Natomiast ze względu na naturalny skład, polecane są wymagającym, świadomym klientom, którzy cenią naturalny skład.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników